Moji zákazníci a fanoušci na Facebooku jsou mými spolutvůrci

“Nejkrásnější na mé práci je, že můžu plnit přání zákazníků a oni se můžou stát mými spolutvůrci.”

V naší dílničce Fajne šití se věnujeme z velké části zakázkovému šití kompletních výbaviček do postýlek. Na své si přijdou především zákazníci, kteří mají speciální přání a chtějí si nechat ušít výrobky tzv. “na míru”. Takoví zákazníci se pak stávají mými spolutvůrci a společně navrhujeme sady a výrobky, které zdobí postýlky jejich miminek a dětí.

Důležitou součástí mé práce je také komunikace se zákazníky a mými fanoušky. Ráda dávám příspěvky jak zde na webové stránky tak také na fb stránku Fajne šití. Na té můžete najít aktuální fotografie, příspěvky maminek s nádhernými fotkami miminek v našich výrobcích a také soutěže. 

Moji fanoušci na Facebooku, kterých je nyní již více než 3100, jsou pro mě také velkou inspirací. Před nedávnem vznikl z jejich podnětu krásný nápad na vytvoření skupinky “Fajne šití a jeho přátelé”. Ve skupince tak mohou tito přátelé sdílet fotografie svých miminek, zkušenosti a recenze s našimi výrobky. Já jim za odměnu připravuji další zábavné soutěže a pohled do zákulisí naší dílničky. I oni se ale stávají mými spolutvůrci, například, když mi pomůžou vymyslet název právě vzniklé sady. Takto jsme v měsíci říjnu vybrali tři nové sety, které nesou pojmenování vytvořená našimi milými fanoušky. A myslím, že jsou vskutku originální. Posuďte sami na fotografiích níže…

Vanilkové nebe
Zlatý Mimi cyklista
Růženka

Zde se můžete k naší skupince připojit: https://www.facebook.com/groups/429366937691747/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments