V mantinelech neznáme “mantinely”

Jinými slovy není mantinel, který bychom Vám neušili dle Vašeho přání. Je libo polštářkový, plochý, zvířátkový, copánkový…? 

Zvířátkový mantinel kombinace bavlna/minky

Každá maminka si přeje tu nejkrásnější a zároveň i bezpečnou postýlku pro své miminko. Pomocí mantinelu můžete docílit obojího. Dokáže postýlku krásně ozdobit a zútulnit, miminku dodá pocit většího soukromí a také ochrání před nehezkými bouchanci či prostrčením ručiček a nožiček. 

Polštářkový mantinel z bavlněných látek 

K velmi oblíbeným mantinelům patří mantinely polštářkové, šijeme je v různých velikostech a z různých materiálů, plníme kvalitním dutým vláknem se všemi potřebnými atesty. Často je také zdobíme našívanými aplikacemi. Mezi klasiku se pak řadí mantinely ploché, také se jim říká rovné. Na rozdíl od polštářkových jsou plněné vatelínem, bývají užší. Tyto mantinely dokáží opravdu krásně zakrýt všechny boční plochy postýlky.

Plochý mantinel z velvetu

Při tvorbě mantinelů můžeme popustit uzdu své fantazii. Na přání rádi vyrobíme cokoliv, co dokážeme. Na zakázku jsme již také zhotovili speciální “beránkový” mantinel pro manžele Beránkovy.

Mantinel beránek

Výhodou všech mantinelů je pak fakt, že Vaše děťátko můžou doprovázet po celou dobu útlého dětství, kdy bude spát ve své postýlce. Jako praktické se pak jeví výměna hnízdečka za mantinel, kdy některé maminky v prvních měsících používají v postýlce hnízdečko a jakmile děťátko povyroste, nahradí ho mantinelem. Může to být například válec s hlavou oblíbeného zvířátka.

Mantinel ve tvaru válce s hlavou zvířátka

Hitem mezi mantinely je bezesporu mantinel pletený, tedy copánkový.  I ten Vám rádi vyrobíme v jakékoliv délce a barevném provedení tak, aby ladil s Vaší postýlkou a pokojíčkem.

Copánkový mantinel s dekorací, délka 180 cm
Copánkový mantinel, délka 320 cm

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petra Kovářová

Dobrý den, ráda bych se zeptala na cenu pleteného mantinelu z čistě bílé látky – 220cm.
Mockrát předem děkuji
s pozdravem
Kovářová