Rosteme spolu s Vašimi dětmi

Stejně jako děti potřebují čas a mají svůj vlastní individuální vývoj, tak je to i s naší nabídkou zakázkového šití pro Vás a Vaše nejmenší i ty větší ratolesti.

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit další novinku v našem sortimentu. Je jí tato krásná hrací podložka ve tvaru myšky v moderním a nadčasovém designu. Podložka je oboustranná a měkkost ji zaručí vrstva silného vatelínu uprostřed a měkká hebounká minky látka. Tu Vám obzvlášť ráda představím – je to Vámi oblíbená minky, avšak nenajdete na ní protlačované puntíky, ale krásný vzor vlnek. Kožíšek je tak ještě více hebký a kompaktní a při válení nebudou žádné puntíky překážet. A co má naše hrací deka navíc? Jsou to tři měkké polštářky, jeden ve tvaru myší hlavy a další dva najdete přímo na dece – obě uši jsou rovněž vyplněné kvalitní polštářkovou výplní a vybízejí k příjemnému lebedění a relaxu.

Již brzy si budete moci tuto velkou deku o průměru 130 cm (+ uši navíc cca 35 cm) objednat v našem e-shopu. A pro Vás, kterým se zdá černá příiš smutná, budou v nabídce i jiné barevné varianty (například šedá nebo béžová).

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na