Hnízdečka pro Vás šijeme ve třech velikostech

Spokojenost Vaše a Vašich nejmenších je u nás vždy na prvním místě. Hnízdečka Vám proto nabízíme ve třech různých velikostech. Při výběru jeho velikosti je na začátek nejdůležitější si říci, jak dlouho a k čemu všemu chcete hnízdečko používat. 

Základní velikost hnízdečka “S”

Hnízdečko slouží v první řadě k tomu, aby se miminku vytvořilo příjemné prostředí co nejvíce podobné tomu, na které bylo dosud zvyklé u maminky v bříšku. Prostor tedy nemusí být veliký a pro první měsíce Vám krásně poslouží základní rozměr hnízdečka. Rozměry tohoto hnízdečka jsou cca 78 cm na délku a 50 cm na šířku, v nejvíce stažené podobě je pak vnitřní rozměr cca 65×30 cm (dětská postýlka má rozměry 120×60 cm). Je pro mě vždy velmi těžké odpovědět na otázku, jak dlouho Vám takové hnízdečko vydrží. Miminka se rodí různě velká a také různě rychle rostou, a tak někomu toto hnízdečko poslouží pouze tři měsíce a někomu klidně i o nějaký ten měsíc déle. Pokud budete chtít hnízdečko používat delší dobu, doporučuji Vám pořídit velikost M-L. U této varianty jsou celkové rozměry hnízdečka cca 88×58 cm, vnitřní rozměr pak cca 74×37 cm. 

Velikost hnízdečka “M-L”

Nadstandardní velikost hnízdečka, které máme pracovně pojmenované jako “maxi hnízdo” či velikost XXL, se pyšní celkovými rozměry 100×60 cm, vnitřní plochou pak cca 84×40 cm. Toto hnízdečko Vám tak zaplní celou dětskou postýlku a poslouží krásně i jako mantinel. 


Velikost hnízdečka “XXL”

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv ze tří nabízených variant, určitě uděláte dobře, neboť kromě toho, že můžete mít hnízdečko v postýlce, tak jej také můžete používat jako ohrádku na gauči či ve Vaší posteli. Když budete s dětmi cestovat, můžete jej přibalit s sebou a děťátku tak převézt jeho vlastní pelíšek do cizího prostředí.

Už ani nedokážu spočítat, kolik hnízdeček jsem od r. 2016 ušila, ale co vím jistě, je to, že jsou s nimi maminky spokojené a že mi často píši, jak se jejich miminkům v nich krásně spinká a odpočívá. A co je k nezaplacení pro každou maminku? Přeci spokojené děťátko. Fotografie miminek v hnízdečkách najdete na fb stránce Fajne šití https://www.facebook.com/joljen77/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenka Marešová

Dobrý den. Kolik by stálo hnízdečko vel.M-L?
Děkuji Marešová