Víkendový pobyt s péčí o tělo i duši

Na Hamrsce 
22.3. – 24.3. 2019 
pátek od 14.00 (příjezd) – neděle do 11.30 (konec programu)

Hledáte vnitřní klid a harmonii v sobě i ve svém okolí? Chcete vypadat krásně a přiměřeně sebevědomě? Zajímáte se o to, co Vám škodí a co prospívá? Pak je tento pobyt určen přesně pro Vás.

V ceně balíčku pro 1 osobu najdete:

• diagnostiku včetně typologie dle Tradiční čínské medicíny s následnými doporučeními z oblasti dietetiky (stravování) a bylinné terapie, nejen té východní (délka trvání 1,5 hod)

• kosmetické ošetření pleti bylinkami, odlíčení, peeling, úpravu a barvení obočí, masáž dekoltu a obličeje s aromaterapií, masku zapracovanou ultrazvukem a závěrečnou kapsli (délka trvání 1,5 hod)

• pokrmy připravené ze sezónních a lokálních surovin, které pro Vás po celou dobu pobytu bude připravovat absolventka studia Dietetiky TČM, po celou dobu pobytu budou také k dispozici i nápoje (káva, čaj…) a o stravování si budeme průběžně povídat

• večerní saunu a wellness (pátek)

• společné večerní setkání s povídáním o tom, jak pečovat o své tělo i duši (sobota)

• individuální setkání s terapeuty

• ve volném čase možnost nahlédnutí či zapůjčení knih s danou tématikou (Tradiční čínská medicína, stravování a stravování dle zásad TČM, aromaterapie, péče o pleť, masáže a další)

• ubytování v krásné rodinné vile v nádherném prostředí Jizerských hor, kde budete mít k dispozici i velkou společenskou místnost a kuchyni, terasu a zahradu s altánkem.

Cena: 3.500,- Kč
Max. počet osob 8

Po zaslání závazné přihlášky je nutno zaplatit 1500- Kč zálohu na rezervaci pobytu, a to nejpozději do 15.2. 2019, zbytek částky pak uhradit nejpozději týden před začátkem pobytu (převodem na účet) nebo na místě v hotovosti. Pokyny k platbě budou zaslány e-mailem.

Bližší info a přihlášky na e-mailu: joljen@seznam.cz nebo veri.kusynova@seznam.cz popř. na telefonním čísle 603114097

Po celou dobu pobytu o Vás budu pečovat já a mé dvě kamarádky.

“Jmenuji se Veronika Kusynová. V roce 2010 jsem absolvovala kurz kosmetičky, vizážistky a barvové typologie. Baví mě dělat ženy krásné a odpočinuté. Používám přírodní českou kosmetikou Ryor, Manufakturu a Saloos a při ošetření pleti připravuji bylinné vody. Pracuji v Bylinkách. Dva roky jsem navštěvovala školu TČM. Věřím že bylinky, péče o tělo a duši vedou ke kráse a sebevědomé ženě.”

“Jmenuji se Helena Hrabcová. Mezi mé záliby patří zahrádka, vaření, pečení, nově bylinky. Úspěšně jsem ukončila studium dietetiky a jsem studentkou 2. ročníku diagnostika dle TČM. Věnuji se výrobě domácích bylinkových a ovocných sirupů, zpracovávání ovoce a zeleniny, zavařování, sušení, atd. Naposledy jsem pracovala jako sociální pracovník, od dubna 2017 jsem v důchodu a plním si své sny.”

O mně si můžete více přečíst v úvodu webové stránky a z předchozích dvou medailónků určitě poznáte, jakou roli v tomto trojlístku budu mít 🙂 

Moc se na Vás těšíme v březnu Na Hamrsce http://nahamrsce.cz/

0 0 votes
Article Rating
Dostaveníčko Fajne chvilky 24. listopadu, 2018

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/191308/virtual/www/domains/fajneziti.cz/wp-content/themes/fajneziti/single.php on line 39
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments